sobota, 4 stycznia 2014

Antybakteryjny krem do rąk od OsmozaCare

Witam moi mili czytelnicy :)
Już dawno dawno dostaliśmy produkty do testowania od firmy OsmozaCare , ciężko było wygospodarować czas na to żeby cokolwiek naskrobać bo dalej niektóre produkty są testowane,po za tym pracuję duuużo i zazwyczaj marzę tylko o tym aby położyć się i spać.
Tak więc pod lupkę wzięłam Antybakteryjny krem do rąk :)
Na opakowaniu jest napisane:
Antybakteryjny Krem do rąk OsmozaCare przeznaczony jest do skóry rąk narażonej na działanie wielu wirusów, bakterii i grzybów. To produkt, który idealnie nawilża i pielęgnuje ręce, a jednocześnie daje efekt „niewidzialnych rękawiczek”, chroniących dłonie przed drobnoustrojami przez 2 godziny. Eliminuje 99,9% bakterii*. Łatwo rozprowadza się na skórze i natychmiastowo wchłania. Ma przyjemny, delikatny zapach. Antybakteryjny Krem do rąk OsmozaCare jest dobrze tolerowany przez skórę wrażliwą i skłonną do alergii.
 Cena: 25 zł
Pojemność : 100 ml
Sposób użycia:
 Nałożyć na dłonie ilość kremu odpowiadająca jednemu naciśnięciu pompki (3ml) i dokładnie rozprowadzić, uwzględniając przestrzenie między palcami. Pozostawić do wchłonięcia.
Produkt przeznaczony do powszechnego stosowania. Wyłącznie do użytku zewnętrznego. Stosować tylko na zdrową skórę.
Dzieci w wieku powyżej 3 roku życia mogą stosować produkt wyłącznie pod nadzorem osób dorosłych.

Moja subiektywna opinia :
Zważając na to,że krem jest od 3 r.ż. Gabiniu nie mógł go testować.Za to ja robiłam to często w pracy.Bardzo często po użyciu różnego rodzaju detergentów skóra na moich rękach była sucha i czułam się niekomfortowo. Krem bardzo ładnie się wchłania,ma bardzo kremową konsystencję.Krem dzięki aplikatorowi w bardzo prosty sposób można użyć.Krem nadal jest w użyciu bardzo wydajny.
Zapraszam na stronę OsmozaCare -Klik

 

1 komentarz:

  1. Ciekawa i przydatna rzecz dla każdego !!!

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarze i zapraszam ponownie :)