środa, 15 maja 2013

....

Witam bo dość długiej nieobecności u nas zaczyna być wszystko w porządku, tylko jedno zaczyna mnie denerwować a mianowicie to,że nie mam ostatnio weny i czasu na bloga i zaczynam się poważnie zastanawiać nad skończeniem z pisaniem.Jak myślicie dać sobie trochę czasu czy rzucić pisanie?
Ostatnio u nas wiele się dzieje m.in. wychodzą Gabrysiowi ząbki,ja mam maturę i naukę.
Jeśli chodzi o maturę to od 7-9 maja miałam ją pisemną,13 maja miałam angielski ustny,który zdałam i 21 maja mam polski ustny.Do tego 19 maja komunia siostrzenicy,a po maturze z polskiego czyli 22 maja wybieramy się z Gabim do Koszalina do poradni chirurgicznej.
Dużo się u nas dzieje,ale po całym dniu chodzenia za Gabrysiem i powtarzania do matury marze tylko o położeniu się spać.Straszne to wszystko,myślałam,że dłużej dam radę to wszystko pogodzić.
Ostatnio sporo czasu spędzamy na dworze,piaskownica,spacerek,odwiedziny cioci,plac zabaw.Naszym rytuałem jest chodzenie na zakupy i zawsze pierwszą rzeczą jaką kupujemy jest kajzerka dla Gabrysia do gryzienia.
Dzisiaj ma mi kolejna paczuszka przyjść do testowania.Woda prawie już wypita-więc za niedługo recenzja.Rzeczy z OsmozaCare też niektóre użyte więc powoli szykuję się do pisania recenzji.
Kochani moi obserwatorzy zapraszam do komentowania i poradzenia mi w sprawie prowadzenia bloga.Rzucać pisanie czy nadal pisać?
Pozdrawiam Gabinkowa Mamusia.

2 komentarze:

  1. Jeśli sprawia Ci to przyjemność to pisz dalej i nie zwracaj na nikogo uwagi. Każdemu czasem brakuje chwili na wszystko.

    OdpowiedzUsuń
  2. Myślę, że nie warto rzucać, ewentualnie sobie odpuść, pisz tylko wtedy kiedy naprawdę masz ochotę, nawet jeśli to będzie raz na pół roku...
    pozdrawiam serdecznie

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarze i zapraszam ponownie :)