środa, 17 kwietnia 2013

Wiosna,wiosna,wiosna Ah to Ty :)

Przyszła do nas ...Wiosna!!!
Niespodziewanie i dużo po czasie ale jednak jest.
Aż się lepiej wstaje jak słoneczko świeci i ten cudowny świergot ptaszków.
W ogóle dla mnie wiosna to czas optymistyczny i taki ,w którym  dużo się zmienia.
Rozwijają się liście,ptaszki świergoczą i wiją gniazdka dla swoich pociech :)
No i najważniejsze w końcu można się rozebrać z tych grubych zimowych kurtek :)
My zobaczyliśmy wiosnę w niedziele na rodzinnym spacerku :)Byliśmy z chrzestną Gabrysia,wujkiem Grzesiem,dwoma dzieciaczkami i babcią na spacerku.Poszliśmy zobaczyć czy są przebiśniegi i oczywiście są...Tyle ludzi szło na niedzielny spacerek a ile osób jechało po ścieżce rowerowej.Normalnie cudowny czas :)
Teraz z Gabisiem staram się więcej wychodzić na spacerki,a to pójdziemy do cioci Gabisiowej a to na zakupy,nawet zaliczamy ostatnio krótkie marsze bo dziadkowym podwórku.
Wczoraj byliśmy na spacerku w ogródku,gdzie babcia grabiła resztkę liści a dziadziuś siał rzodkiewkę i sadził cebulkę.Gabryś zrobił się leniuszek i nie za bardzo podoba mu się chodzenie od razu siada na ziemię.
Cudowne to moje dziecko,czasami się dziwię,że można tak kochać swojego szkraba.
Dzisiaj byliśmy na placu zabaw,było fajnie,huśtaliśmy się na huśtawce,siedzieliśmy na kogucie i chodziliśmy po równoważni.Pamiętam tamten rok jak Gabryś był maleńki i nie mogłam się doczekać kiedy pójdę z nim na plac zabaw a tu proszę stało się.
W ogóle tamten rok był całkiem inny od tego,teraz Gabryś robi wszystko "siam" i w nosie ma mamusię i jej pomoc.Za to dziadziuś jak najbardziej nadal mu się podoba.
Oto kilka migaweczek z dzisiaj :


P.S. Właśnie czekam na 2 paczki= 2 nowe współpracę.Buziaki i zapraszam również do poprzedniego posta.Zapraszam również na mój FB(pasek boczny )

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarze i zapraszam ponownie :)